Jdi na obsah Jdi na menu
 


Caleb

6. 3. 2014
Caleb
(36 hlasů)
84%
přihlaš se a hodnoť
Věk
19 Let
Pohlaví
Muž
Titul
Rebel
Karma
Kladná
Autor
Elisabetta Gnone
Hraje
Greg Cipes
Blízcí
Cornelia Haleová, Taranee Cooková
Výskyt
Čarodějky WITCH
 
 
 
Caleb je krásný vůdce Meridianských rebelů, kteří bojují proti princi Fobosovi. Má hnědé vlasy, zelené oči a po stranách zelené fleky(v seriálu je nemá).

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

SERIÁL

Strážkyně poprvé spatřil, když utíkal před lordem Cedrikem,
který byl ve své hadí podobě.Strážkyně však byly ještě nezkušené a Caleba nezachránili,jen podle jeho rady uzavřeli portál, kterým oba(lord Cedrik a Caleb)prošli z Meridianu na Zem. Caleb byl uvržen do Meridianského vězení, kde poprvé spatřil špinavého a smradlavého Blanka, který se později stal procházečem strážkyň. Když ho strážkyně vysvobodili, utekl s nimi na Zem a začal chodit společně se strážkyněmi do školy.
Caleb se zamiloval do krásné Cornelie Haleové-strážkyně živlu země. Když byla poslední bitva o pokus svrhnout Meridianského prince Fobose z trůnu, vyšla jejich láska na povrch a Cornelii políbil. V druhé sérii se Cornelia s Calebem rozešla kvůli tomu, že tvrdil že je jeho povinností zůstat v Meridianu a chránit nově korunovanou královnu Elyon(právoplatnou dědičku Meridianského trůnu, kterou její chůva zachránila před jejím zlým bratrem a odnesla ji na zem, kde vyrůstala). Nakonec se ti dva dali zase dohromady, ale poté se zase jejich vztah rozpadl. Rozešli se a Caleb se již na Zem nevrátil a zůstal v Meridianu.

KOMIX

Caleb byl septák stvořen princem Fobosem, později ale prince zradil a stal se vůdcem rebelů, kteří se snažili svrhnout Fobose z trůnu. Caleb se zamiloval do Cornelie a později s ní začal chodit. Pak ho ale Fobos zoufalým pokusem proměnil v květinu. Velmi smutná Cornelie si Caleba přeměněného v květinu vzala domů a odmítala jakékoliv návštěvy. Poté Luba strážkyně zřídel z Kondrakaru zradila a všechny živly(energii,vodu,oheň,zemi a vzduch)přiřadila pouze jediné strážkyni-Cornelii. Cornelie se svou velkou silou Caleba přeměnila zpátky. S Cornelií se rozešel a poté chvíli sloužil jako posel Kondrakaru.