Jdi na obsah Jdi na menu
 


Elyon Brownová

6. 3. 2014
Elyon Brownová
 
Věk
14 let
Pohlaví
Žena
Titul
Královna Meridianu
Karma
Neutrální
Autor
Elisabetta Gnone
Hraje
Serena Berman
Blízcí
  Hay Lin,Will, Irma, Taranee, Cornelia
Výskyt
  čarodějky WITCH
 
 
 
Elyon je 14 let, je ve znamení štíra. Má bratra, který se jmenuje Fobos (Phobos), který je zlý, je to princ Meridianu. Elyonina nejlepší kamarádka je Cornelia Haleová.... .

 Po boji, který díky svým nadpřirozeným schopnostem svede s temnými silami se dostává na trůn. A osvobodí lidi, kteří byli dříve mučeni, nastává klid a mír v zemi Meridian, a princ Fobos je poražen.

Spolu s dalšími kamarádkami bojuje se zlem a ocití se v tísni, ale jako každá pohádka i tento příběh končí dobře.

Všechno co Elion vyděla ve svém království byla jen lež kterou jí přichystal její zrádnej bratr Fobos.Ale Elion byla tak štastná že nedokázala své království opustit a tak se snažila svému lidu pomáhat a jeji dobré skutky přinesli všem mír

Než Witch zjistily kdo vlastně jsou, byla Elyon nejlepší kamarádkou Cornelie. Netušila, že je vlastně právoplatná dědička trůnu ve světě Meridian, kde zatím vládne její bratr Phobos, který se rozhodně nechce trůnu vzdát a udělá cokoli, aby Elyon zničil, a že její rodiče nejsou její rodiče, ale lidé z Meridianu kteří změnili podobu a odnesli Elyon jako malou do Heatherfieldu aby ji zachránili.

Pro Elyon si přišel Phobosův poskok Cedrik, aby si Phobos mohl vzít její neuvěřitelnou moc na kterou měl zálusk a potom Elyon zničil aby mohl sám vládnout. Elyon se nechala Phobosem oklamat, a dlouhou dobu si myslela že Witch nejsou její kamarádky ale nepřátelkyně, ale pochopila, o co mu jde, a společně s Witch Phobose i Cedrika porazila a stala se novou královnou Meridianu. Poté jí ale vládnutí a řešení problémů začíná nudit, tak se vrací do Headerfiedu do školy a tráví více času s kamarádkami.

 Elyon se narodila 31.října ve znamení Štíra a je jí 14 let. Má uhrančivý pohled, jasně modré oči a světlé vlasy, které si volně spléta do dlouhých copů.

 
Je to stydlivá a klidná dívka, která ráda maluje a napodobuje velkého malíře Chagala.

 
Dřív bydlela v Heathetfieldu a chodila na Sheffieldský Institut do stejné třídy jako Cornelia, její nejlepší kamarádka. I dnes jsou v neustálem kontaktu, i když už spíše telepatickém.

 
Elyon je bytost z Meridianu. Do našeho světa přišla jako novorozeně s Albornem a Miriadel, dvěma důstojníky z meridianského vojska. Ti pod jmény Thomas a Elanor Partaitovy vychovali jako vlastní dceru a chránili ji před jejím bratrem-ambiciózním a krutým princem Fobosem.

 
Po mnoha útrapách a příkořích se Elyon podařio s pomocí W.I.T.C.H. a především Cornelie, Fobose odhalit a přemoci. Protože je poslední dcerou Královny Meridianu a tam se dědí koruna v ženské linii, je teď na Elyon řada vládnout.

 
Chodí oblékaná královsky a na hlavě nosí korunu ze Světla, pyšní se titulem Světlo Meridianu. Svému lidu přinesla ztracený mír a blahobyt.

 
Elyon má silné magické schpnosti: nezměrnou energií, kterou vyzařuje, ovládá veškerou hmotu kolem sebe.