Jdi na obsah Jdi na menu
 


Frost Raythor

29. 4. 2014

 Frost je lovec na Meridianu. V první sérii se moc neobjevuje ví se ale, že sloužil Phobosovi. Ve druhé sérii stopuje strážkyně na Zem a zajme Irmu, Cornelii a Hay-Lin, aby dostal Srdce Kondrakaru. Když zjistí, že žádná z nich Srdce nemá, v přestrojení sleduje Tarranee a řekne jí, že má dovést Will do jeskyně. Tam jsou i ony dvě zajaty do obrovské fialové koule a nemohou se promněnit,protože Tarranee Will vzala Srdce Kondrakalu. Naštěstí jej má Tarranee u sebe a předá ho Will. Jako strážkyně potom Frtosta vyženou a zachrání ho Nerissa. Navrhne mu místo v armádě nazvanou Rytíři Pomsty. Potom se bije o velitelské místo s Raythorem, ale vyhraje Raythor.


Raythor pracuje pro prince Phobose jako voják. Když málem prozradí Vatheka strážkyně jej omráčí a podstrčí mu klíč od Calebovy kobky jemu, aby to vypadalo, že Caleba osvobodil on a klíč si ponechal. Plán strážkyním vyjde a on je po odhalení vhozen Cedrikem do Propasti Stínů. V první sérii se již neobjevuje.
V druhé sérii ho z propasti osvobodí čarodějka Nerissa a nabídne mu pracovat pro ni tím, že se pomstí Elyon za to, že skončil jako ubožák. Ve skutečnosti za to mohl Cedrik. Raythor toto místo příjme a zanedlouho se stává velitelem armády, kterou Nerissa pojmenovala Rytíři Pomsty. Jako první chce se svými rytíři pochytat ty, kteří zradili Phobose mezi ně patří i Vathek. Strážkyně se chopí příležitosti a když Rytíři chytí Vatheka zautočí na Rytíře ale ti utečou. Poté osvobodí prince Phobose z kobky a spolu s ním zaútočí na zámek Elyon. Elyon je však všechny porazí a všechny Rytíře Pomsty i Phobose zavře zpět do vězení. Po dlouhé době Raythora přesvědčí Hay-Lin, aby se přidal ke strážkyním. Když Raythor uvidí, že Phobos nemá žádnou čest a i po přísaze,která tvrdila, že pokud bude Nerissa poražena, vrátí moc do rukou tomu komu právem patří. Phobos si jí však nechá a Raythor se přidává ke strážkyním a pracuje pro ně jako špeh pro Phobose. Když však všechno skončí dobře a Phobos, Cedrik, Nerissa i zbylí Rytíři Pomsty jsou poraženi, stává se Raythor jedním z ochránců Elyon (královny).