Jdi na obsah Jdi na menu
 


Leryn

7. 3. 2014
Leryn
(5 hlasů)
96%
přihlaš se a hodnoť
Věk
Neznámý
Pohlaví
Žena
Titul
První královna Meridianu
Karma
Kladná
Autor
Elisabetta Gnone
Hraje
Zatím nikdo
Blízcí
Escanor
Výskyt
Čarodějky WITCH
 
 
 
Leryn byla manželkou Escanora, po kterém je pojmenován královský rod Meridianu. Escanor, který pocházel ze Země a vysvobodil lid planety Meridian od utlačovatelů, však dal právo vládnou své ženě, ze které se stala první královna toho nádherného světa.

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!
Leryn byla velmi krásná, není divu, že ji Escanor pojal za svou choť. Problém však byl, že se jí stýskalo po všech svých známých, které už nikdy v životě neměla vidět. Požádala tedy své alchymisty, aby jí připravili nápoj zapomnění. Po jeho vypití byla Leryn konečně šťastná.

O mnoho generací později stejný problém řešila Cornelia, která se v jedné z alternativních budoucností rozhodla po boji s Nerissou vzdát svých schopností a žít v Meridianu s Calebem. Trápila se však pro své kamarádky Strážkyně, a proto jí Elyon, současná vládkyně Meridianu, řekla příběh Leryn.

Cornelia předstírala, že nápoj vypila. Když se o tom však rozzuřené Strážkyně dozvěděly a přišly jí vrátit její vzpomínky, vyšlo najevo, že Cornelia neměla sílu nápoj vypít a vylila ho.