Jdi na obsah Jdi na menu
 


světy a planety

29. 4. 2014
 

  To není svět, ale je to nejdůležitější místo čarodějnic: koneckonců, je to váš domov! Je to přímořské město. Nachází se v oblasti častého mystické činnosti, a je-li Will, Irma, Taranee, Cornelia a Hay Lin se setkal. Některé z jeho nejdůležitějších místech jsou domovem portrét, domácí paní Rudolf, knihkupectví Ye Old Book, Silver Dragon Restaurace, Sheffield Institute, Luna Park, stanice metra, na pláž a do jeskyně stadion . S výjimkou restaurace, které se nachází některé z těchto míst Dvanáct Gates odhalil, propojení Heatherfield s Meridian, ale že vymřeli po korunovaci Elyon.


 
  

 

  Omlouvám se za ty některé nesrozumné věci, je to přeložené z google


 
1 - Třída Will a Cornelia: Tyto dva jsou blízcí přátelé někdy ve třídě. Je to Cornelia miluje sedět u stolu v přední řadě, aby věnovaly větší pozornost do třídy. Will nyní dává přednost "držet stranou" od učitele.

2 - Třída Taranee, Irma a Hay Lin: Hay Lin a Irma sedí bok po boku od prvního stupně (druhého roku). Jakmile se dotkne signál od prvního dne ve škole, běží obsadit místa v poslední řadě. Taranee také objevil výhody bytí "třída propasti", ale raději zůstat u okna.

3 - Obsah: Prvním ředitelem ústavu, profesor Folder (kdo učil historii), obsadila "stůl hrůzy" (jak Studenti jako to nazvat) na nejdelší období v historii města Sheffield: 25 let. Srt. Knickerbocher je ředitelem 7 let a dříve učil vědy ve škole u Heatherfield. Mezi studenty, Uriah zlomil všechny záznamy "volá board": 30 krát během tří let!

4 - Runners: Je to, kde sestry Grumper rád, aby zůstal, šíření jejich drby. Studenti musí být velmi opatrní, aby přišel do ... Vezměte propadne toto místo může být tragické! To říká Irma, kdo viděl na podlahu chodby těsně. Ah, tady je obávaný místo, kde jsou poznámky umístěné na zdi!

5 - Hodiny: Každé ráno, když připomíná, studenty, že je čas začít ... K dispozici je záhada kolem něj: 7. dne každého měsíce v 9 hodin, když se zastaví na 24 hodin.

6 - Hall of učitelů: Místo méně známý studenty. Povídá se, že učitelé jsou zde párty přestávce a je stroj pro výrobu zmrzliny.

Pumpkins Legenda: Sheffield Institute vznikl více než sto let. To bylo založeno J. Sherwoodu Sheffield, bohatý bankéř doo, že důvod pro stavbu školy. Víš, co místo bylo předtím? Pumpkin patch!

 

 

Extra informace: Pumpkin strana: Jednou za rok, tam je velká párty (s povinným účasti) na počest pana J. Sherwoodu Sheffield v den jeho narozenin. Vnuk zakladatele je pozván každý rok, a každý rok se dělá jeho projev nekonečné! On se nezastaví, dokud studenti usnout. Toto je pouze "den bez třídy" studenti chtějí, aby to bylo den jako každý jiný.

knihovny: Již starý, pan Sheffield vidět pokrok škola věnovala obrovskou knihovnu pro studenty. Její vnuk, který zdědil banku kterou řídil, nikdy nezapomněl na školu. Získal respekt studentů a učitelů darovat 2000 knih v nové škole narozenin. Nyní všichni studenti nadějí je, že knihy jsou mnohem zajímavější než jeho projevy.

Phantom: Legenda má to to první ředitel, pan složky, straší po chodbách školy. Někteří studenti přísahají, že jsem slyšel, bojovat s nimi běží na chodbě. Jiní říkají, že viděli postavu letící nahoru po schodech směrem k věži s hodinami. Neexistuje žádný způsob, jak zjistit, jestli je to pravda, ale jedna věc je jistá, přes stranické dýně teplejší pro to je čas se můžete cítit studený vánek kolem areálu školy.

Studenti: Na wicthes jsou jistě více lidí kouzla, která již rozesílány prostřednictvím pokojů Sheffieldu, ale nejsou jedinými hvězdy. Slavná herečka, Dana Lovely, také studoval v Sheffieldu asi 15 let předtím, než dívky byly zapsáni. Dnes se dobře známý pro jeho filmy, ale jako student byla známá neustále přeskakování tříd. Bylo to jak disciplína divadelních umění a drama byl zařazen do školních osnov, byl jediný způsob, jak udržet ji ve škole.

Zahrady: Každý pátek odpoledne škola zahrady stal nejmódnější mezi studenty. Tam se rozešli před víkendem, plán strany, setkání a další věci ... Ale pět strážci použít zahrady myslet na detaily svých misí.

Pumpkin Kavárna: Jídelny Sheffield ústavu není zdaleka běžné bufet. Se zvláštním kouzlem se nejrušnější místo v době oběda. Čarodějnice také pomocí tabulky v kavárně jako zasedací místnost (s kouzelnými věcech nebo ne). Ale můžete také najít sestry Grumper bloudí mezi tabulkami, kteří hledají jakékoli nesmysl zveřejnit v školních novin.