Jdi na obsah Jdi na menu
 


Will Vandomová

7. 3. 2014
Will Vandomová
 
 
Věk
14 let
Pohlaví
Žena
Titul
Strážkyně, Velitelka - držitelka Srdce Kondrakaru
Karma
Kladná
Autor
Elisabetta Gnone
Hraje
Kelly Stablesrole
Blízcí
  Hay Lin,Irma, Taranee, Cornelia, Matt
Výskyt
  čarodějky  WITCH,srdce Kondrakaru
 Datum narození:
19.ledna
Astrologické znamení:
Kozoroh
Kouzelný element:
PURE ENERGY-spojující kouzlo přírodních prvků a zvyšuje jeho pevnost. Will je držitelkou
Srdce Kondrakaru
Třída:
Navštěvovala Sheffieldský Institut. Ve třídě byla s Cornelií.
Charakteristické rysy:
Citlivá, přemýšlivá, velmi bojovná a odhodlaná
Oblíbené předměty:
Biologie a vědy
Vášně:
Miluje objekty ve tvaru žáby, miluje zvířata
Rodina:
Žije v rezidenčním bytě s matkou Susan, nevlastním otcem Deanem Collinsem a s bratrem Williamem
Má slabost pro ...
Matta
Jak objevila svou sílu strážkyně:
Viděla svůj odraz v zrcadle, jak byla přeměněná ve strážkyni
 

 popis od Norbo:
Will je hezká holka a také velice chytrá. Její kamarádky jsou:Cornelia Hale, Hay Lin, Irma Lair a Taranee Cook.
Je jí 14 let. Narodila se 19. ledna ve znamení Kozoroha. Je trošku nesmělá, velice citlivá a zranitelná. Její oblíbené předměty jsou biologie, chemie a fyzika. Je alergická na pyl. Miluje všechny vodní sporty a sbírá plyšové žáby. Vlastní Srdce Kondrakaru, v němž se spojují všechny energie v jednu velkou sílu

 Will žije pouze s její matkou v Heatherfieldu. Je citlivá, rázná a inteligentní. Krom Srdce Kondrakaru má i jinou zvláštní schopnost a to mluvit s elektrickými spotřebiči. Její oblíbené ovoce jsou borůvky, její oblíbená vůně je levandulová a mátová. V jejím pokoji má velkou a sbírku žab a většinou taky velký nepořádek. Její oblíbená barva je zelená.

  

 Will je hlavní z pětice čarodějek. Dostala se ke skupině jako poslední, když se přistěhovala do jejich města. Její celé jméno je Willhelmína.

 

Will je 14 let, narodila se 19.Ledna  ve znamení Kozoroha . Byla jí svěřena moc nad málo známým živlem zvaným Quint Esence (též zvaným  Energie  ) kromě toho je ochránkyní Srdce Kondrakaru a umí vrhat blesky je šíleně zamilovaná do Matta. S Mattem se seznámili tak, že mu dupla omylem na nohu. Dostala od něj plcha.

Will je vůdčí osobností party. Ráda plave a miluje zvířata. Mezi její nejoblíbenější patří žáby a dokonce sbírá předměty s žabí   tematikou. Dříve měla plcha, kterého, ale musela vrátit Mattovi. Ve škole ji nejvíce baví biologie,fyzika,chemie    a počítače. Její oblíbenou barvou je růžová  . Je zamilovaná do spolužáka Matta Olsena,s kterým se ale později rozejde. V sérii ,,New power" se Will narodí bratr,který dostane jméno William. Will se doopravdy jmenuje Willhelmina,ale své jméno nesnáší. Její matkou je Susan Vandomová,rozvedená žena pracující ve firmě Simultech a provdaná za Willina učitele Deana Collinse (z toho není moc nadšená). Její otec má přítelkyni Sarinu.

 Hned po škole se Matt a Will rozešli. A díky tomu, že i on pracoval pro Kondrakar, se setkávají a stanou se z nich znovu přátelé. Matt studuje na vysoké škole(nejspíš pro hudebníky). Taky pracuje jako vyslanec mezi světy.

Will studuje právo a pomáhá pořád v Olsenově pet shopu, až do doby, kdy pan Olsen zemře. Pan Olsen jí odkázal obchod a tak přestává ve studiu a otevírá nový obchod (samozřejmě taky se zvířátky).
Po letech podnikání získala několik zaměstnanců, ale ona sama nemá moc času se tam zastavit. Přesto má svoji práci moc ráda.
Ve svém okolí je známa skvělou prácí s elektronikou, kdykoli je tu problém vyřeší ho(hlavně díky svým schopnostem).
Její matka a Collins žijí v zahraničí v Toscaně(nebo nějak tak) a navštěvují se hlavně kvůli Williamovi, který bydlí s Will v třípokojovém bytě. William se oženil mladý (v 19 letech), ale jeho manželka zemřela brzy po té, co porodila dvojčata Emilia a Michael.
Michael se rychle učí a poznává svět, Emilia je velmi opatrný a bojí se. Hodně spí a pláčou. Ale když se usmívjí je to jako když se třpytí hvězdy.
Hayden ,teenager z bytu nad nimi, má příliš mnoho volného času a nějak lpí na Willa, protože jeho matka moc není doma. Pomáhá v obchodě a taky s miminky, když jsou ostatní v práci.
Will stále lpí na svých W.i.t.c.h. kamarádkách, ačkoli v době míru už na sebe nemají moc času. Hlavně Taranee, která byla zvolena novou Věštkyní.
Schází se s Hay Lin a její rodinou a alespoň jednou za rok se schází bez Taranee. Pak se taky dvakrát do roka sejdou v Kondrakaru, aby potěsily kamarádku.

Základ: Celé jméno této čtrnáctileté čarodějky je Wilhelmína Vandom. Je jí čtrnáct let. Žije jen s maminkou, která pracuje v jedné z kanceláří Simul Techu. Will je výborná plavkyně, má doma plcha a později zajíce. Co se týče kouzel, jako nositelka Srdce Kondrakaru vládne Energií. Dokáže komunikovat s elektrickými přístroji. Je rozvážná, trochu uzavřenější a zamilovaná do Matta, frontmana skupiny Cobalt Blue. Nejen kvůli němu, ale i lásce ke zvířatům vypomáhá třikrát týdně ve zverimexu Mattova dědečka. Nemá žádné sourozence a její nejlepší kamarádkou je Taranee, do třídy chodí s Cornelií.

Krása: Will měří asi 156 centimetrů. Má celkem štíhlou, sportovní postavu a většinou se obléká do volného sportovního oblečení. Její vlasy po ramena jsou zářivě červené, má srdcovitý obličej a hnědé oči. Známka krásy: 2

Rodina: Will nemá zrovna velkou rodinu. Žije jen s maminkou Susan, která pracuje v jedné z kanceláří Silmu Techu. Přítelem její matky je dějěpisář Collins a občas se objeví u Vandomových na večeři. Willin domácí mazlíček byl dlouhou dobu plch. Po jeho smrti dostala od pana Olsena králíčka. Otec Will Thomas byl známý gauner a Susan od něj utekla. Nedávno se své bývalé ženě a dceři snažil vrátit do života. Nakonec se ukázalo, že mu šlo opět jen o peníze, a Susan i Will se snad podařilo zbavit se ho napořád.

Kluci: Asi by to ani nebyla Will, kdyby nechovala nežnou lásku k Mattovi. Poprvé se s ním setkala, když našla v parku plcha. Pak začala pracovat v obchodu se zvířaty pana Olsena, dědečka Matta. I po té, co Willina astrální kapka Matta políbila, zůstávali jen dobrými přáteli. Matt taky miluje zvířata, navíc matematiku a svou skupinu Cobalt Blue, kde hraje na kytaru. Will, která ho obdivuje a pro kterou byl vždy nedosažitelným, se ale dočkala. Dali si první opravdovou pusu. Později se mezi ně vkrádal stín Orube, nakonec spolu ale začali chodit. Will mu řekla celou pravdu o svém magickém břemeni a Matt ji unesl.

Koníčky: Will miluje zvířátka a pracuje tedy ve zverimexu. Dále vyniká v plavání. Už vyhrála několik závodů! Když je potřeba ve škole zorganizovat nějakou party, je na ni vždy spoleh jako na řadového pracovníka.

Škola: Will není hloupá, ale taky žádná premiantka. Na něco prostě nemá hlavu. I tak se ale snaží, matematiku ji dokonce doučovala slečna Rudolphová. Bohužel nestačila na to, aby byla mezi elitními studenty vybranými na studijní pobyt do Redstone. Je přírodovědně zaměřená. Oblíbené předměty: fyzika, chemie Známka inteligence: 3

Pokoj: Will, čarodějka Energie, je vysazená na moderní technologie. Centrem jejího pokoje je tedy řádný pracovní stůl s počítačem. Před prosklenými dveřmi se nachází oválné zrcadlo - to aby na sebe Will dobře viděla. Postel byla vyrobena ze dřeva a její prosté povlečení ladí s jednoduchou bílou skříní u dveří. Will miluje žáby, a tak je po pokoji najdete jako lampu, budík či plyšáčka. V jednoduchosti je krása.

Skříň: To, co skrýváme ve skříni, o nás mnohé prozradí. Jaké jsou poklady Will? Dveře její skříně zdobí všelijaké fotografie, které při každém otevření vyvolají krásné vzpomínky. Nevejdou se tam však všechny, další desítky Will schovává ve fotoalbu. Oranžovou vestu dostala od Collinse (!), růžová sukně je jeden z mála dívčích kousků jejího oblečení a krátké černé šaty si zajisté všichni pamatujete z oslavy Halloweenu. Ručníky, plavecké brýle a plavky nezapřou, který sport má jejich majitelka nejraději. Z botek si všimnete moderních skoroholinek a kotníčkových růžovobílých. Naši prohlídku ukončíme pohledem na žábu od tety Riny, šálu od Taranee a oblíbenou karimatku.

Jak nakreslit: Will má kulatý obličej se špičatější bradou, oči půlkulaté a největší z W.I.T.C.H., s dlouhými, trošku zatočenými řasami. Střih vlasů je jednoduchý, sahají po uši, místy padají do čela a působí pocuchaně. Postava Will patří k průměrným - středně vysoká, štíhlá až sportovní. Obléká se nenápadně, pohodlně, tak trochu skejťácky.Co se týče barev, pleť namalujte bledou, vlasy rudé a oči hnědé.

Astro: 19. leden, Kozoroh.

Slabiny: Will nepatří k nejlepším studentům. Někdy se chová příliš zdrženlivě a dost se stydí, nedokáže správně vyjádřit, co potřebuje. Přecitlivělost ji občas svede k vybuchům a ztrátě kontroly sama nad sebou. Párkrát se už zachovala dost sobecky, mívá totiž tendenci se příliš na něco upnout a opomínat vše kolem.

Sheffield: Will miluje dost skromné místečko - propadlý kousek zábradlí ve venkovním areálu, kde proudí davy lidí. Opírá se o sloup s nápisem M+W, ohraničeným srdcem (napsal Matt). Tajná skříňka je zaplněna "mluvícím" rozvrhem, protistresovou žábou, čokoládovým krémem, zlatou superpropiskou a náhradními klíčky ke skútru.

Jak usíná: Na levém boku, oběma rukama objímá polštář. To naznačuje podezřívavost a nerozhodnost.

Tanec: Oblíbeným tancem Will je... street! K její sportovní povaze se určitě hodí, není ani příliš vyzývavý, což by mohlo vadit Willině stydlivější stránce. Mnohé z vás si vzpomenou, že kreace tohoto typu obdivovala právě ona v knize Srdce Kondrakaru, kde se na hlavě točil Danny Nova. Street je náročný na rytmus, ale poskytuje jí hodně volnosti a možnost vyjádřit se.

Zrcadlo: Malé, čtvercové, visí vedle skříňky s Willinými poklady.